Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, ek, brännmärkta Bodafors, design B Fridhagen Made in Sweden, höjd 58, 38x50 cm

Bruksslitage

250040

2014-06-01