Ivar Morsing olja
2014-06-01
250042
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): Landskap, signerad I. Morsing, olja på pannå, 47x50 cm