Ivar Morsing olja

Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MORSING, Ivar (1919-2009): Landskap, signerad I. Morsing, olja på pannå, 47x50 cm

250044

2014-06-01