Georg Pauli blandteknik

Georg Pauli blandteknik
Georg Pauli blandteknik

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): (2) "Elin" samt Flicka, Edsåsen, monogramsignerade och blandtekniker, 16,5x10 resp 16.5x10,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj

250046

2014-05-31