Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAULI, Georg (1855-1935): (2) "Elin" samt Flicka, Edsåsen, monogramsignerade och blandtekniker, 16,5x10 resp 16.5x10,5 cm
Proveniens: Konstnärens familj
250046
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här