Skrivbord Lella & Massimo Vignelli Poltrona Frau
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, "C.E.O. Desk", Lella & Massimo Vignelli för Poltrona Frau, Italien 1980-tal, helklätt i svart skinn, hurts klädd i brunt skinn, hurtsen med dörrfack och lådor, längd 210, bredd 90, höjd 75 cm, kuben 90x90, höjd 64 cm
Skinnet med skador och slitage
250059
2014-05-31