Skrivbord Lella & Massimo Vignelli Poltrona Frau

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, "C.E.O. Desk", Lella & Massimo Vignelli för Poltrona Frau, Italien 1980-tal, helklätt i svart skinn, hurts klädd i brunt skinn, hurtsen med dörrfack och lådor, längd 210, bredd 90, höjd 75 cm, kuben 90x90, höjd 64 cm

Skinnet med skador och slitage

250059

2014-05-31