Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRIS, Juan (1887-1927), efter: "Nature morte", signerad och daterad i plåten Juan Gris 5-16, numrerad 43/200, färglitografi av Henri Deschamps, bildstorlek 50x41 cm
Ej undersökt ur ram
250063
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här