Lennart Berglund målning

Lennart Berglund målning
Lennart Berglund målning
Lennart Berglund målning
Lennart Berglund målning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BERGLUND, Lennart (1930 -2013): Komposition, signerad och daterad Lennart Berglund -87, målning på papper, 61x53 cm
PROVENIENS: Galleri Cupido 1988

Kuntoraportti

250068

Päivämäärä:

2014-06-01