Lennart Berglund målning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BERGLUND, Lennart (1930 -2013): Komposition, signerad och daterad Lennart Berglund -87, målning på papper, 61x53 cm
PROVENIENS: Galleri Cupido 1988
Kuntoraportti
250068
Päivämäärä:
2014-06-01