Robert Löfgren oljemålning

Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning
Robert Löfgren oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LÖFGREN , Robert (1893-1978): "Albuskar Vidinge", signerad R Löfgren, olja på pannå, 38x45 cm

250076

2014-05-31