Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DUKE, Peder (1938-2003): (2) Kompositioner, 1986, 1990, signerade och numrerade 188/200, 39/200, färgserigrafier, bladmått 62x74 resp 62x52 cm, oramade
250091
2014-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här