Peder Duke 2 färgserigrafier

Peder Duke 2 färgserigrafier
Peder Duke 2 färgserigrafier
Peder Duke 2 färgserigrafier
Peder Duke 2 färgserigrafier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): (2) Kompositioner, 1986, 1990, signerade och numrerade 188/200, 39/200, färgserigrafier, bladmått 62x74 resp 62x52 cm, oramade

250091

2014-06-01