Börje Sandelin etsning

Börje Sandelin etsning
Börje Sandelin etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): "Natten", signerad Sandelin, 310/310, etsning, 14x12 cm

250106

2014-05-31