Mauritz Björkström skisser

Mauritz Björkström skisser
Mauritz Björkström skisser
Mauritz Björkström skisser
Mauritz Björkström skisser

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRKSTRÖM, Mauritz, modellskisser, signerade och daterade -05, blyerts, 48x37 cm vardera

Skador

250110

2014-05-31