Dufy Raoul affisch

Dufy Raoul affisch
Dufy Raoul affisch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAOUL, Dufy (Frankrike 1877-1953): "Paris", musée national d´ art moderne, imp Mourlot, litografisk affisch, 61,5x100 cm

obetydliga skador i marginalen

250139

2014-05-31