Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, 1900-tal, etikettmärkt "Hema -stolen, Industistolar AB, Stockholm", sits i björkfanér, beige- och blålackerad, höj- och sänkbar, maxläge ca 58 cm
Slitage
250191
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här