Pacula Kazimierz oljemålning Lipstick

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAZIMIERZ, Pacula (född 1952): Lipstick, signerad och daterad Pacula 2003, olja på duk, 73x92 cm

250194

2014-05-31