Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KRONBERG, Staffan (född 1902), (4) "Från Djurgården och Haga", signerade Staffan Kronberg, färglitografier, provtryck, signerade Staffan Kronberg, 48x40 cm vardera, oramade i mapp
250209
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här