Staffan Kronberg litografier Djurgården och Haga

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRONBERG, Staffan (född 1902), (4) "Från Djurgården och Haga", signerade Staffan Kronberg, färglitografier, provtryck, signerade Staffan Kronberg, 48x40 cm vardera, oramade i mapp

250209

2014-05-31