Takarmatur i emaljerad plåt
Vollendet
2014-05-31
250212
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, grönemaljerad plåt, 1900-tal, höjd 46, diameter 44 cm
Slitage