Glasskrin i turkos glasmassa

Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa
Glasskrin i turkos glasmassa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1900-talets andra hälft, glas, turkos glasmassa, mässingsdetaljer, höjd 6, 16x10 cm

Repor, märken

250221

2014-06-01