Sengustavianskt sybord
2014-05-31
250226
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SYBORD, sengustavianskt, mahognyfanér, fotkryss med intarsia, meanderbård, låda i sargen med mässingsbeslag höjd 70, 47x34,5 cm
Slitage, skador