Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1925, olja på duk, 59x95 cm
Tryckskada
250235
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här