Gideon Börje oljemålning
2014-05-31
250236
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Kustlandskap, signerad G.Börje, olja på duk, 54x67 cm