Dosor i silver

Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver
Dosor i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, DOSOR, 4 st, varav en Pehr Fredrik Palmgren, Stockholm 1857, SERVIETTRING, silver, dosor delvis med förgyllda insidor

Slitage

250249

2014-05-31