Bålslev i silver

Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver
Bålslev i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÅLSLEV, Adolf Zethelius, Stockholm 1818, svarvat träskaft, längd 32 cm, MATGAFFEL, SERVERINGSSPADE, CIGARETTETUI, 2 st, varav ett Ryssland, med pålödda namninitialer, VASER, 2 st, MINDRE SLEV, silver

Slitage och skador

250254

2014-05-31