Bålslev i silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÅLSLEV, Adolf Zethelius, Stockholm 1818, svarvat träskaft, längd 32 cm, MATGAFFEL, SERVERINGSSPADE, CIGARETTETUI, 2 st, varav ett Ryssland, med pålödda namninitialer, VASER, 2 st, MINDRE SLEV, silver
Slitage och skador
250254
2014-05-31