Luktdosor i slilver

Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver
Luktdosor i slilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LUKTDOSOR, 2 st, DOSA, silver, invändigt förgyllda, Birmingham, 18/1900-tal, GRÄDDKANNA, silver, England

Slitage

250258

2014-05-31