Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets början, fanérad med flera träslag, höjd 124, 97x44 cm
kompletterad, skador,
250259
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här