Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LAURENCIN, Marie (1885-1956): La Gloire de Brontë, signerad och numrerad M. Laurencin 51/115, färglitografi, 27x21 cm, litteratur: Marchesseau 146
250265
2014-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här