Alf Wallander, olja på pannå
2014-06-07
250286
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
WALLANDER, Alf (1862-1914): Strandbild, olja på pannå, 18x27 cm
Krackeleringar, färgbortfall