Skålar vas Bernt Friberg i aniaraglasyr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 3 st., stengods, Berndt Friberg, Gustavsberg, aniaraglasyr, signerade Friberg Gustavsbergs studiohand, höjd ca 3,5-7 cm, varav den bruna daterad 1977

250295

2014-06-01