Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, 158x94 cm

Sprickor, smärre skador

250296

2014-06-01