Innocenti olja på pannå

Innocenti olja på pannå
Innocenti olja på pannå
Innocenti olja på pannå
Innocenti olja på pannå
Innocenti olja på pannå
Innocenti olja på pannå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INNOCENTI (1880-tal): Orientalisk man, signerad Innocenti, olja på pannå i skuren förgylld ram, 23x16 cm

Färgbortfall, ram med skador

250307

2014-06-03