Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
INNOCENTI (1880-tal): Orientalisk man, signerad Innocenti, olja på pannå i skuren förgylld ram, 23x16 cm
Färgbortfall, ram med skador
250307
2014-06-03