Jonathan Borofsky färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): "2978718", signerad och numrerad 39/41, färglitografi, bladstorlek 56x79 cm

250330

2014-06-01