Acke Hallgren oljemålning

Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning
Acke Hallgren oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLGREN, Acke (1885-1940): Blomsterstilleben med ansiktsspegling, signerad och daterad A. Hallgren 1933, olja på duk, 45x54 cm

250338

2014-06-01