Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, förgylld med pastellagedekor, höjd 155x72 cm

Skador, delar saknas

250339

2014-06-01