Goldscheider pennställ art deco
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PENNSTÄLL, porslin, art déco, 1920/30-tal, Goldscheider, Österrike, signerad W.H.och numrerad 606, terrier på svart sockel med polykroma färgelement, höjd 15, 12x16 cm
Enstaka glasyrnagg
250344
2014-06-01