Goldscheider pennställ art deco

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENNSTÄLL, porslin, art déco, 1920/30-tal, Goldscheider, Österrike, signerad W.H.och numrerad 606, terrier på svart sockel med polykroma färgelement, höjd 15, 12x16 cm

Enstaka glasyrnagg

250344

2014-06-01