Paul Kedelv Flygsfors glas
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, SKÅL, 3 st., Paul Kedelv, däribland "Flamingo", Flygsfors 1950-/ 60-tal, dekor i blått och vitt, gult och rött, samt gult, blått och lila, signerade Flygsfors , höjd ca 21-27 cm
Ställvis nagg
250353
2014-06-01