Paul Kedelv Flygsfors glas

Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas
Paul Kedelv Flygsfors glas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅL, 3 st., Paul Kedelv, däribland "Flamingo", Flygsfors 1950-/ 60-tal, dekor i blått och vitt, gult och rött, samt gult, blått och lila, signerade Flygsfors , höjd ca 21-27 cm

Ställvis nagg

250353

2014-06-01