Per Vilhelm Cedergren akvareller

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CEDERGREN, Per Vilhelm (1820-1896):(4)Scener från Drottninghom, delvis signerade P.V. Cerdergren, akvareller, varierande mått ca 9x13 cm

250364

2014-06-01