Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CEDERGREN, Per Vilhelm (1820-1896):(4)Scener från Drottninghom, delvis signerade P.V. Cerdergren, akvareller, varierande mått ca 9x13 cm
250364
2014-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här