Kalbassformad flaska Afrika 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLASKA, kalebass, Afrika, 1900-tal, flätade detaljer, skinn och metalldetaljer, höjd 19 cm

Slitage

250372

2014-06-01