Oidentifierad konstnär 1600-tal olja på duk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland/Tyskland 1600-tal): Mansporträtt med påskrift daterat 1621, olja på duk, ca 36x29 cm

Retuscher, krackeleringar

250378

2014-06-01