Lars Tärning
2014-06-03
250403
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): Stilleben med päron, signerad och daterad -11, skiktmåleri på pannå, 29x26 cm