Silver däribland Firma Svenskt tenn
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FAT, Firma Svenskt Tenn, 1968, LJUSSTAKAR, 1 par, GRÄDDKANNA, rokokostil, SALTKAR, 2 par, STRÖARE, 1 par, DOSOR, 4 st, TÅRTSPADE, KAKTÄNGER, 2 st, PUNSCHKOPPAR, silver, föremål delvis invändigt förgyllda, vikt exkl fat och ljusstakar ca 535 g
Kuntoraportti
Monogramgravyr, slitage
250419
Päivämäärä:
2014-06-03