Heuer kronograf herramrbandsur
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMBANDSUR, Heuer, 1940/50-tal, kronograf, stål, boett nr: 66388, caliber: 23 (valjoux ), verk nr: 405359, fixoflexarmband, plexiglas, diameter 35 mm
Urtavla med slitage, ej funktionstestad
250436
2014-06-03