Sandro Chia etsning och carborundum

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, 92x117 cm

250443

2014-06-03