Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, 92x117 cm
250443
2014-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här