Slagbord bemålat
2014-06-03
250464
| Klubbat belopp | 14 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SLAGBORD, 17/1800-tal, bemålat, höjd ca 79, 170x167 i utfällt läge, skivorna 69 cm vardera
Proveniens: Grensholms gård Östergötland
Slitage