Slagbord bemålat

Slagbord bemålat
Slagbord bemålat
Slagbord bemålat
Slagbord bemålat
Slagbord bemålat
Slagbord bemålat
Slagbord bemålat
Slagbord bemålat

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGBORD, 17/1800-tal, bemålat, höjd ca 79, 170x167 i utfällt läge, skivorna 69 cm vardera
Proveniens: Grensholms gård Östergötland

Slitage

250464

2014-06-03