Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGBORD, 17/1800-tal, bemålat, höjd ca 79, 170x167 i utfällt läge, skivorna 69 cm vardera
Proveniens: Grensholms gård Östergötland
Slitage
250464
2014-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här