Danska fåtöljer George Thams

Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams
Danska fåtöljer George Thams

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, design George Thams, märkta Thams kvalitet och Danskt möbelkontroll, Danmark 1960-tal, klädd i brunt skinn, ben i rosenträ

Slitage

250489

2014-06-03