Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Cigarettrökerska II, 1891, signerad i plåten, ur upplagan om 425 osignerade ex för Ffgk, etsning, 15,7x11,5, Litteratur: A62, ZG62, H&H44

Gulnad

250513

2014-06-04