Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Frida, 1914, signerad Zorn, etsning, 19,6x14,7 cm, LITTERATUR: Asplund 263, Hjert & Hjert 161, ZG 263
Gulnad
250518
2014-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här