Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GIRARDOT, Ernest Gustave (Frankrike, verksam 1860-1904): tillskriven, Interiör med kvinnor och barn, olja på duk, 57,5x50 cm
Krackeleringar
250519
2014-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här