Ernest Gustave Girardot tillskriven olja

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GIRARDOT, Ernest Gustave (Frankrike, verksam 1860-1904): tillskriven, Interiör med kvinnor och barn, olja på duk, 57,5x50 cm

Krackeleringar

250519

2014-06-03