Ernest Gustave Girardot tillskriven olja
Vollendet
2014-06-03
250519
| Höchstes Gebot | 9 200 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
GIRARDOT, Ernest Gustave (Frankrike, verksam 1860-1904): tillskriven, Interiör med kvinnor och barn, olja på duk, 57,5x50 cm
Krackeleringar