Jordglob med atlas

Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas
Jordglob med atlas

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, Replogle USA, svart botten, med bottenplatta innehållande atlas

Bruksslitage

250529

2014-06-03